top of page

KEYİF EKİBİ İLE TANIŞIN

 

Gökhan Yılmaz’ın 1993 yılında başlattığı Keyif mirası, 2013 yılından beri Mustafa Güler’in hiç büyümeyen çocuğu. Keyif ekibi uzun yıllardır bir aile sıcaklığına sahip mekanın kapılarını sizlere açmaktan gurur duyuyor.

Gökhan YILMAZ

Yıl 1993… Nevizade sokakağının müdavimlerinden genç bir adam, yine birgün burada içkisini yudumlarken, Nevizade'de bir mekan
açma isteği duyar. Bu genç adam Gökhan Yılmaz'dır. Tarihi Üç Horon Kilisesi'ne sırtını veren ve üstü açık kömür deposundan, yıllar içinde  üç katlı lüks bir restauranta dönüşecek olan bu mekanın
adını Keyif koyar. Gökhan Yılmaz Keyif'e bağlanır, sever onu...
Onun bir parçası, çocuğu  olur adeta Keyif.
 
Ancak bir gün zamansız terkeder bütün sevdiklerini ve Keyif'i. Şimdilerde biz, siz dostlarımızla onun emaneti olan bu mekanı, onun  hatırasına yakısır sekilde korumaya  çalışıyoruz. 

Nurlar  içinde yat...
 

KEYİF AİLESİ

Mustafa GÜLER / İşletmeci

2013 yazında aramızdan ayrılan Gökhan Yılmaz’ın açmış olduğu Keyif Restaurant Mustafa Güler’e emanet. Eski patronunu hem ağabey, hem öğretmen hem de bir baba olarak gördüğünü ifade eden Güler nasıl bir miras devraldığının farkında. Mottosu “İyi yoktur, daha iyi vardır” olan genç patron “‘Ben biliyorum, öğrendim’ dediğin an kaybetmeye başlıyorsun” diye açıklıyor motivasyon nedenini.

bottom of page